Svatoborská 20/3a, Kyjov

Sekční garážová vrata

Nejoblíbenějším produktem ve své kategorii jsou elegantní automatická sekční garážová vrata, která se otevírají svisle nahoru a zajíždí pod strop nebo střechu. Toto praktické řešení vám poskytne více místa v garáži a před ní, což zajišťuje volný průjezd. Sekční vrata jsou oblíbená díky svým užitkovým vlastnostem a velkému výběru variant panelů a doplňků, což umožňuje individuální přizpůsobení zákazníkových požadavků.

Tyto vrata jsou vyrobeny s trvale elastickým těsněním, což zajišťuje optimální utěsnění ze všech stran a odolnost vůči povětrnostním vlivům.

Sekční garážová vrata poskytují vysoký komfort při užívání a nabízejí jedinečné designové řešení pro vaši garáž. Máte možnost vybrat si z mnoha trendových designů v široké škále barev nebo dekorů imitujících dřevo. Díky této variabilitě si můžete vybrat takový design, který bude skvěle ladit s okny a dveřmi vašeho domu a podtrhne jedinečnost jeho vzhledu. Vaše nová sekční vrata se tak stane nejen praktickým prvkem, ale i estetickým doplňkem, který zvýrazní půvab vašeho domova.

Adriana Mítová

Svatoborská 20/3a, Kyjov

Tel.: +420 774 417 776

E-mail: info@gsokna.cz

Nezávazná kalkulace

GS okna Kyjov, s.r.o. 

Webdesign: www.patrikorsak.cz