Svatoborská 20/3a, Kyjov

Okna

Jsme společnost specializující se na dodávky plastových a hliníkových oken, která nabízí ucelený sortiment kvalitních výrobků pro stavbu i rekonstrukci. Naše nabídka je založena na základním produktu – oknech, které dokážeme barevně sladit a najít optimální technologické i finanční řešení pro každého zákazníka.

Plastová okna jsou nejpoužívanějším a nejoblíbenějším typem oken, díky své cenové dostupnosti a široké škále barevných a konstrukčních možností. Na druhou stranu, hliníková okna získávají stále více na popularitě, díky minimálním nárokům na údržbu a dlouhé životnosti.

Pro všechny naše výrobky máme v nabídce kompletní sortiment doplňků a příslušenství. Rádi vám poradíme a vypracujeme cenovou nabídku podle vašich zvolených alternativ.

Pokud si chcete prohlédnout naši nabídku oken a dalšího sortimentu, navštivte naši prodejnu v Kyjově. Těšíme se na vaši návštěvu a rádi vám poskytneme adresy referenčních staveb, abyste se mohli přesvědčit o kvalitě našich produktů. S námi najdete ta nejlepší okna pro váš domov nebo podnik.

Adriana Mítová

Svatoborská 20/3a, Kyjov

Tel.: +420 774 417 776

E-mail: info@gsokna.cz

Nezávazná kalkulace

*Pokud chcete nacenit více rozměrů, oddělte čárkou

MEZISKELNÍ A NALEPOVACÍ MŘÍŽKY/PŘÍČKY

Dovnitř skel je možné umístit meziskelní mřížky, které dokreslují vzhled plastových oken nebo plastových dveří. Šířky plastových mřížek jsou 8 mm, 10 mm, 18 mm, 26 mm a 45 mm. Dále lze dodat také nalepovací mřížky/příčky v šířkách 26 nebo 36 mm. Mřížky/příčky se dodávají v dekorativních barvách, barvách RAL 

Zasklení

STANDARDNÍ DEKORY ( FÓLIE )

 

NESTANDARDNÍ DEKORY ( FÓLIE )

ZAKÁZKOVÉ DEKORY ( FÓLIE )

 

GS okna Kyjov, s.r.o. 

Webdesign: www.patrikorsak.cz