Svatoborská 20/3a, Kyjov

Plastová okna VEKA SOFTLINE 82

Pasivní okna VEKA Softline 82 ze sedmikomorových německých profilů ve třídě A. Špička mezi plastovými okny, ideální do nízkoenergetických a pasivních staveb. Široká škála povrchů, včetně nejmodernější úpravy VEKA SPECTRAL.

Vlastnosti VEKA SOFTLINE 82:

 • profily ve třídě A – tloušťka stěny min. 3mm
 • velká stavební hloubka 82 mm
 • nerecyklované profily rámů i křídel
 • sedmikomorové špičkové německé profily
 • středové těsnění moderní konstrukce
 • uzavřená výztuha v rámu
 • hluboké zapuštění skla eliminuje rosení
 • ideální pro velké plochy skla
 • kování ROTO NX – moderní a bez kompromisů
 • Certifikát
 • možnost opláštění hliníkovou kapotáží ALU CLIP 

Plastová okna VEKA Softline 82 patří mezi novinky tohoto německého dodavatele. Jedná o moderní konstrukční systém se sedmikomorovým rámem se stavební hloubkou 82mm a šestikomorovým křídlem s koncepcí hlubokého zapuštění izolačních skel 25 mm. Vysoce efektivní systém tří těsnění přispívá k optimální tepelné bilanci plastových oken Softline 82. Středové těsnění je pružné a umístěno na rámu okna. Umístění těsnění perfektně funguje hlavně při zatížení celého okna nárazovým větrem. Funkční spára vede středem konstrukce okna. V případě, že potřebujete výrazně snížit náklady na vytápění, jsou okna Veka SL82 ideální volbou. Plastová okna VEKA SL82 patří v současnosti ke špičce ve svém oboru. Nyní máme také v nabídce izolační trojskla s TOP distančním rámečkem SWISSPACER Ultimate, který má jedny z nejlepších vlastnosti ze všech v současnosti dodávaných WARM EDGE rámečků. Pro náročné zákazníky nabízíme nově možnost provedení s hliníkovým klipem, plastohliníkové okna Softline ALUclip 82.

Barevné možnosti a kompatibilita

Paleta barevných možností a kombinací je u těchto oken na úrovni, odpovídající požadavkům na moderní sedmikomorová okna. Vedle standardních dekorů je možné okna SL 82 vyrábět a dodávat také v řadě trendy dekorů. Jsou to především nové a moderní imitace dřeva, ale hlavně moderní metbrush folie, která je vhodná pro moderní pasivní domy a designové fasády. Neopomenutelnou možností je také výroba hliníkového opláštění, tzv. ALUclipu. Tato technologie posouvá moderní okna Softline 82 do nových dimenzí.

Nová technologie provedení spojů V-perfect

Také u plastových oken VEKA (stejně jako u okne Salamander) již používáme systém zapravení rohového spoje novou technologií V-PERFECT. Rohové spoje rámů a křídel jsou hladké a opticky zarovnané. Tento detail je tímto čistý a nic neruší čisté soft-line kontury těchto špičkových oken.

Adriana Mítová

Svatoborská 20/3a, Kyjov

Tel.: +420 774 417 776

E-mail: info@gsokna.cz

Nezávazná kalkulace

GS okna Kyjov, s.r.o. 

Webdesign: www.patrikorsak.cz